10 najczęstszych błędów związanych z remontami domu, które będą cię kosztować tysiące

Czy kiedykolwiek myślałeś, że możesz wydawać tysiące dolarów na ulepszenia w domu? Jeśli tak, to możliwe, że nie jesteś świadomy swoich błędów.

W domu są różne rzeczy, które powinieneś utrzymać prawidłowo i jest kilka rzeczy, których powinieneś unikać. Jeśli planujesz kupić nowy dom, bardzo ważne jest, abyś wiedział o wspólnych błędach, które będą kosztować Cię tysiące dolarów.

Tak więc, zobaczmy 10 najlepszych błędów, które będą kosztować cię tysiące w twoim następnym domu.

1. Kupowanie domu bez ważnego budżetu

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać, gdy kupujesz dom, jest to, że nie powinien on być obciążeniem dla twojego portfela. Musisz zainwestować w dom, który pomoże ci zarobić dobre pieniądze w przyszłości.

Tak więc, zanim zaplanujesz zakup domu, upewnij się, że masz ważny budżet na to. Twój budżet powinien zawierać niezbędne koszty, które musisz ponieść podczas zakupu domu.

2. Nieuwzględnienie wielkości gruntu

Jeśli kupujesz dom o powierzchni ziemi większej niż 30 akrów, to będzie to świetny pomysł, aby uzyskać poradę eksperta przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji.

Wielkość ziemi jest jednym z głównych czynników, które będą określać cenę domu.

3. Nie sprawdzanie domu dokładnie

Jeśli kupujesz dom i nie sprawdzić go dokładnie, to nigdy nie będzie wiedzieć o istniejących problemów z domu.

Jeśli kupujesz dom od wiarygodnego agenta nieruchomości, to jest bardzo ważne, aby poprosić go o spacer po domu. Jeśli nie masz czasu, aby sprawdzić dom, to należy go odwiedzić i porozmawiać z poprzednim właścicielem.

4. Nie prosząc o inspekcję

Jeśli kupujesz dom, który nie jest dobrze zbudowany, to musisz zatrudnić dla niego inspektora.

Profesjonalny inspektor pomoże Ci zidentyfikować istniejące problemy domu.

5. Brak odpowiedniego ubezpieczenia

Ważne jest, aby mieć ubezpieczenie domu przed zakupem domu. Uratuje Cię to przed ogromnym kryzysem finansowym, jeśli w domu zdarzy się jakikolwiek wypadek.

6. Nie wzięcie odpowiedniej pożyczki

Jeśli planujesz kupić dom, to musisz wziąć kredyt na to. Ale zanim zdecydujesz się wziąć kredyt, to jest bardzo ważne, aby przejść przez dokumenty kredytowe dokładnie.

Powinieneś dostać kredyt, który pomoże Ci odpowiednio zapłacić za dom.

7. Brak znajomości przepisów prawnych

Jak powiedziałem wcześniej, że powinieneś dostać pożyczkę na dom, który zamierzasz kupić. Bardzo ważne jest, aby uzyskać pożyczkę w sposób legalny.

Tak więc, jeśli kupujesz dom, który jest własnością firmy, to trzeba znać wszystkie legalności i zasady, które są stosowane do domu.

8. Nie kupowanie domu, który jest w dobrym stanie

Powinieneś dostać dom, który jest w dobrym stanie

 

Author: rezydencjaorlowicza.pl