12 błędów w przebudowie kuchni, które zabijają ich marzenia o kuchni

Jak wiesz, przebudowa kuchni jest ogromną inwestycją i jeśli nie masz jasnego pojęcia o tym, to możesz skończyć w wielkim bałaganie. Zanim zaczniesz z każdym projektem poprawy domu, upewnij się, że wiesz, co dokładnie chcesz zrobić i jaki rodzaj wyniku szukasz.

Jeśli nie masz pojęcia o swojej kuchni i chcesz zrobić doskonałą kuchnię to musisz sprawdzić następujące błędy, które sprawią, że Twój sen o kuchni zamieni się w koszmar.

1. Słabe planowanie i projektowanie

Jeśli nie wiesz, jaki typ kuchni chcesz zbudować, możesz nie być w stanie podjąć świadomą decyzję i to może zostawić cię z małą kuchnią.

Kiedy chcesz spełnić swoje kuchenne marzenie, upewnij się, że masz jasną wizję i że jesteś bardzo konkretny na ten temat.

2. Niewłaściwy materiał.

Możesz uzyskać dobrej jakości materiał do kuchni i jeśli myślisz, że nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby wydać na to, to jesteś w błędzie. Możesz dostać tani materiał do kuchni i to sprawi, że twoja kuchnia będzie wyglądać staro i brzydko.

3. Niewłaściwy wykonawca

Można użyć zaufanego i profesjonalnego wykonawcy do pracy, a jeśli nie masz niezawodny jeden wtedy będziesz tracić czas. Skończy się spędzać więcej czasu i pieniędzy niż to, co planowałeś.

4. Brak budżetu

Możesz myśleć, że nie masz budżetu, ale to nie jest przypadek. Można zarządzać, aby znaleźć budżet, jeśli uczynić go priorytetem.

5. Za mało czasu

Nie ma wątpliwości, że jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu to trudno będzie Ci zarządzać dużym projektem.

6. Brak miejsca

Kiedy budujesz kuchnię, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca i że masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkich potrzebnych rzeczy.

7. Złe oświetlenie

Kiedy projektujesz swoją kuchnię, upewnij się, że masz świetne oświetlenie i że masz odpowiednie oświetlenie dla kuchni.

8. Za dużo pieniędzy

Musisz utrzymać niski budżet na kuchnię. Jeśli przesadzisz wtedy stanie się to dla Ciebie ogromnym obciążeniem.

Wnioski:

Nie popełniaj tych błędów, ponieważ sprawi to, że poczujesz się sfrustrowany i nieszczęśliwy. Przed rozpoczęciem z każdym domu poprawy projektu, upewnij się, że masz jasną wizję i że są bardzo konkretne o nim.

 

Author: rezydencjaorlowicza.pl