6 powodów, dla których Twoja kuchnia nie powinna być Twoim domowym biurem

Czy nudzisz się w swoim domowym biurze, ponieważ twoja rodzina jest zajęta swoim własnym biznesem? Czy czujesz się trochę samotny? Czy nie dostajesz szansy na spędzenie czasu z rodziną?

Jeżeli twoja odpowiedź na wszystkie powyższe pytania jest twierdząca, to sugeruję, abyś nie umieszczał swojej kuchni jako swojego domowego biura. Powinieneś spróbować uzyskać nowy pokój w swoim domu, aby uniknąć tego problemu. Tutaj są niektóre powody dlaczego twój kuchnia no musi być twój domowym biurem.

Twoi członkowie rodziny będą zajęci w swoim własnym biznesie

Powodem tego jest to, że kuchnia jest zajętym miejscem i zajmie ci więcej czasu, aby zakończyć swoją pracę. W ten sposób, jeżeli twój rodziny członkowie są zajęci w ich swój biznes wtedy ty no masz szansę uzupełniać twój pracę.

Będziesz zbyt zmęczony

Będziesz czuł się zmęczony, aby pracować w obszarze kuchennym. W badaniach stwierdzono, że jeśli pracujesz w kuchni, to w krótkim czasie będziesz czuł się wyczerpany.

Twoja praca zostanie przerwana

Jeśli pracujesz w kuchni, członkowie Twojej rodziny będą Ci przeszkadzać. Otrzymasz zbyt wiele przerw, więc będziesz musiał zakończyć swoją pracę na późniejszym etapie.

Zapomnisz o swojej pracy

Jeśli pracujesz w kuchni, zapomnisz o swojej pracy. Zaczniesz pracować nad tym samym tematem i utkniesz w nim.

Wnioski:

Istnieje wiele powodów, dla których nie powinieneś pracować w kuchni, ale jeśli już to robisz, to oto rozwiązanie dla Ciebie.

Musisz zdobyć nowy pokój

Jeśli nie dostajesz szansy na spędzenie wysokiej jakości czasu z rodziną, to musisz zdobyć nowy pokój w swoim domu.

Spróbuj pracować w swojej sypialni, ponieważ będzie to najbardziej spokojny obszar w domu i dostaniesz szansę na pracę w pokoju.

 

Author: rezydencjaorlowicza.pl