Gdzie sprawdzić wyniki lotto?

O wygranej w lotto możemy dowiedzieć się tylko wtedy, gdy sprawdzimy nasze cyfry z wynikami losowania. Każdego dnia losowanie transmitowane jest w telewizji i w internecie. Oprócz tego kupon możemy sprawdzić w kolekturze podając nasz los sprzedawcy, bądź prosząc o wydruk z wylosowanymi liczbami. Jak sprawdzić wygraną w bezpieczny sposób?

Nie dawaj nikomu kuponu!

Jeśli chcesz sprawdzić wyniki Dużego Lotka to poproś o wydruk wylosowanych liczb, bądź przyłóż kupon do skanera, który prześwietli kupon i wyświetli informację o ewentualnej wygranej. Czasami słyszy się o tym, że sprzedawca w kolekturze nie oddaje wygranego kuponu. Czy takie historie są prawdą? Trudno powiedzieć, jednak opowieści tego typu było w przeszłości naprawdę wiele. Z tego też powodu zdecydowano na montaż skanerów, które każdy z nas może obsłużyć samemu i dowiedzieć się, czy jego kupon jest tym wygranym.

Sprawdź w internecie

W internecie można sprawdzić aktualnie wylosowane liczby o każdej porze dnia i nocy. Nie trzeba nawet ruszać się z domu. Warto więc w ten sposób sprawdzić wyniki Dużego Lotka.

Author: rezydencjaorlowicza.pl